logo

Medikont Hakkında

MEDİKONT 1993 yılında Unkapanı'nda kuruldu. İlk çalışma alanları; dijital ses aygıtları üzerine olup daha sonra kontrol kumanda sistemleri için elektronik kart tasarımı çalışmaları ile devam etti.

İlk ürünleri;konuşan kapı zilleri, anons cihazları, akıllı otomobil kitleridir (KİT 2001 konuşan oto cihazı).

Daha sonra proje bazlı çalışmalar ile ürün yelpazesi giderek artmıştır. Tel 2001 telefon kontör cihazı, hidrofor kartları, enjeksiyon makinası kartları, KESMAK ve TEMELSAN testere makinaları kartları, asansör kumanda kartları, İETT otobüsleri ve çeşitli Belediye çöp araçları anons cihazları da ürün ailesine eklenmiştir.

AR-GE çalışmaları ile ürün yelpazesi giderek genişlemektedir.Referanslarımız. Ordu Komutanlığına bağlı bazı askeri müze ve birliklerde uyarı ve anons sistemleri.. İETT otobüslerinde yolcu ikaz sistemi . Konya Belediyesi tramvaylarında yolcu ikaz sistemi. Bağcılar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü için anons sistemi. Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü için anons sistemi. Sarıyer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü için anons sistemi. Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü için anons sistemi. Rize Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü için anons sistemi. Gaziosmanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü için anons sistemi. Yenidoğan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü için anons sistemi. Muhtelif sanayi makinaları konuşma ve kontrol sistemleri. Sayısız benzin istasyonları için konuşma sistemleri. Baymak hidrofor sistemleri . Enjeksiyon makina kontrol kartları. Kesmak testere makinası kontrol kartları . Asray, Uğursan asansör kartları.

Başlıca Hizmetlerimiz;

Ar-Ge Çalışmaları

Özel Devre İmalatları

Elektronik Gömülü Yazılım Hizmetleri